Kisaorganisaatio

Kilpailun suojelija

Järjestävät seurat: Ilomantsin Erämiehet, Ilomantsin Ampujat, Naarvan Riistamiehet, Ilajan Erä, Iljan Erä ja P-K:n Jahtinaiset

Logon suunnittelu: Sairanen Pasi

Tehtävä Seura Nimi Puh. S.posti
Kilpailun johtaja NRM Antti Kuivalainen 0405665504 antti.kuivalainen@metsastajaliitto.fi
Varajohtaja IlomA Kalle Kakkonen 0405369693 kalle.1kakkonen@suomi24.fi
Turvallisuuspäällikkö IlomE Ari Turunen 0505506667
ari.turunen@pkpelastuslaitos.fi
Kisakanslia
Kansliapäällikkö IlomE Kai Väänänen 0405145963 kaivaananen63@gmail.com
Kilpailusihteeri Jahtinaiset Jaana Puhakka 0442571652 puhakkaj@hotmail.com
Taloussihteeri IlomA Sanna-Mari Räty 0505304898 sannamariraty82@gmail.com
Tulospalvelu IlomE Ari Hassinen 0453167744 ari.hassinen@telemail.fi
Ilmoittautuminen/
Hirviurheilu.com

Kari Ärväs 0505729194 kari.arvas@gmail.com
Kotisivut IlomA Sanna-Mari Räty 0505304898 sannamariraty82@gmail.com
Hiihto- ja ratamestari IlomE Tauno Kaltiainen 0505703815
tetris.45@spyder.fi
Asetarkastus IlomA Kalle Kakkonen 0405369693 kalle.1kakkonen@suomi24.fi
Ammunta Ilaja Jari Sauvula
0503221643

jari.sauvula@gmail.com
Arviointi NRM Jarmo Laatikainen
0406515134

j.laatja@gmail.com
Huolto IlomE Kai Väänänen
0405145963
Ensiapu IlomE Ari Turunen
0505506667
Ravintola Anita Timonen
Markkinointi Ilja Aapo Laatikainen
0500200382

info@mantsinrautasport.fi

Tuomarineuvosto