Kisaorganisaatio

Kilpailun suojelija

Järjestävät seurat: Ilomantsin Erämiehet, Ilomantsin Ampujat, Naarvan Riistamiehet, Ilajan Erä, Iljan Erä ja P-K:n Jahtinaiset

Logon suunnittelu: Sairanen Pasi

Tehtävä Seura Nimi Puh. S.posti
Kilpailun johtaja NRM Antti Kuivalainen 0405665504 antti.kuivalainen@metsastajaliitto.fi
Varajohtaja IlomA Kalle Kakkonen 0405369693 kalle.1kakkonen@suomi24.fi
Turvallisuuspäällikkö IlomE Ari Turunen 0505506667
ari.turunen@pkpelastuslaitos.fi
Kunnan edustaja Juha-Matti Sallinen
0405424934

juha-matti.sallinen@ilomantsi.fi
Kisakanslia
Kansliapäällikkö IlomE Kai Väänänen 0405145963 kaivaananen63@gmail.com
Kilpailusihteeri Jahtinaiset Jaana Puhakka 0442571652 puhakkaj@hotmail.com
Taloussihteeri IlomA Sanna-Mari Räty 0505304898 sannamariraty82@gmail.com
Tulospalvelu Kari Ärväs 0505729194 kari.arvas@gmail.com
Ilmoittautuminen/
Hirviurheilu.com
NRM Eetu Kuivalainen
0400985484
eetukuivalainen@hotmail.com
Kotisivut IlomA Sanna-Mari Räty 0505304898 sannamariraty82@gmail.com
Ratamestari
IlomE Tauno Kaltiainen 0505703815
tetris.45@spyder.fi
Asetarkastus IlomA Kari Hurskainen 0405887246 kalle.1kakkonen@suomi24.fi
Lähtö
IlomE Martti Ryynänen 0503221643
Maali IlomE Jouko Tahvanainen 0407323694
Ammunta
Ilaja Jari Sauvula 0503221643 jari.sauvula@gmail.com
Näyttösuoja Ilaja Mikko Rouhiainen 0503284593
Ammunta IlomA Kalle Kakkonen 0405369693
Tulkkaus Ilaja Ari Parviainen
0465249417
Arviointi
NRM Jarmo Laatikainen
0406515134

j.laatja@gmail.com
Huolto
IlomE Kai Väänänen
0405145963
Ensiapu IlomE Ari Turunen
0505506667
Pysäköinti
Ravintola Jahtinaiset Jaana Puhakka
Kahvila IlomE Jyrki Seppänen
Markkinointi
Ilja Aapo Laatikainen
0500200382

info@mantsinrautasport.fi

Tuomarineuvosto

PJ Timo Seppä
Sihteeri Antti Kuivalainen
Jäsen Mauri Takala
Jäsen Pekka Lahdenperä
Jäsen Jaana Hokkanen

Jäsen Kari Ärväs